Zespół Fundacji

01 luty 2024

Zespół Fundacji

W Fundacji bardzo się cieszymy, gdy otrzymujemy opinie i słowa “Dziękujemy za to wszystko tak łatwe”, ponieważ jest to jedno z kluczowych priorytetów – przekazywać pomoc jasno i szybko dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

Na zdjęciu widzisz część zespołu – Anyę i Swietłanę, które zawsze są na linii i zarządzają logistyką wszystkich zapytań. Spotykając te dwie dziewczyny na ulicy, od razu nie uwierzysz, jak ogromną codzienną pracę wykonują 💪🏼

Kto już robił dla nas zapytania i był w kontakcie z wojskowymi, ten wie, jak czasem trudno uzyskać gwarancyjne listy, zorganizować samochód, czy nawet szybko skontaktować się z wojskowymi, aby uzyskać potwierdzenie na jakiś sprzęt.

Dlatego każdego dnia robimy wszystko, co możliwe i niemożliwe, aby zapytania wojskowe były realizowane właśnie TAK ŁATWO!

Rozumiemy, że chłopcom na froncie nie brakuje trudności, dlatego ich zdjęcia, filmy, SMS-y i ciepłe słowa – inspirują i dodają sił! ❤️

Śledź aktualności Fundacji

O nas

Dbanie o pracowników to jedna z najważniejszych zasad zespołu Gremi Personal. Jednak w 2022 roku zwiększyliśmy zasięg naszych działań – niesiemy pomoc obywatelom Ukrainy w związku z inwazją Rosji na jej terytorium.